İnsan Kaynakları

İşe Alım Süreci

Müşteri odaklı düşünen, öğrenmeye ve değişime açık, teknoloji ve yenilikleri takip eden, takım çalışmalarına uyumlu adaylar arasından, aranan pozisyonun yetkinliklerine bakılarak bir ön eleme yapılır. Gerekli şartları taşıyan adaylar önce insan kaynakları departmanı ile sonra ilgili birim yöneticisiyle görüşür. Ardından işe alım tarafında kullanılan kişilik envanterinin uygulanması ve referans kontrolünün ardından adaya iş teklifi yapılır.

İşe alma ve yerleştirme sürecinde Telcoset; dil,din,ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin iş başvurularında fırsat eşitliği sağlar.

Başvurularınızı İş Başvuru Formu veya insankaynaklari@telcoset.com.tr adresine e-Posta ile iletebilirsiniz.

Çalışma Koşulları

Ücret Yönetimi

Çalışanlarımızın ücretlerini adil ve dengeli dağılımını sağlamak amacıyla iş değerlendirmesi yapılarak her bir pozisyonun şirkete katma değeri ölçümlenerek grade sistemi uygulanmaktadır. Bu sistem ücret farklılıklarını Telcoset içinde tüm çalışanları motive edecek şekilde dengelenmesini sağlayarak piyasa ile doğru kıyaslama yapmamızı sağlar.

Performans yönetimi çıktıları ücretlere yansıtılır. Yılda bir kere enflasyon ayarlaması yapılır. Ücretler 12 brüt maaş olarak ödenir.

Yan Haklar

Sağlık sigortası, yemek ve ulaşım hizmetleri ücretleri Telcoset tarafından tüm çalışanlara sunulur. Bazı pozisyonlar için şirket arabası tahsisi vardır.

Çalışma Saatleri

Genel çalışma saatleri haftada 45 saattir. Mesai saatleri Pazartesi-Cuma olmak üzere sabah 08:30 akşam 18:00 arasıdır.

Çalışan Profili

İletişim

Tel: +90 (212) 337 01 01

Fax: +90 (212) 288 59 19

info@telcoset.com.tr

Barbaros Bulvarı

Dr. Orhan Birman İş Merkezi No: 149 Kat: 10 34349

Balmumcu - İstanbul

Harita

Yönetim Sistemleri

Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2015 ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 27001:2013 standartları ile belgelendirilmiştir.