Sistem Entegrasyon Çözümleri

Günümüzde birçok şirket, farklı platformlarda çalışan sistemlere ve altyapılara sahiptir. Bu şirketler için zor ve bir o kadar da maliyet gerektiren konu, bu farklı sistemlerin uyum içerisinde çalıştırılması ve kolay bir şekilde yönetilmesidir.

Sistem entegrasyonu için derin bir bilgi birikimi ve deneyim ihtiyacı gerekmektedir. Bu ihtiyaç yalnızca bir teknolojik alandan oluşmamakta olup, bilgi teknolojilerindeki birçok farklı alan uzmanlığını içermektedir. Altyapı uzmanlığı, network uzmanlığı, sistem uzmanlığı, yazılım uzmanlığı bu kategoriler içerisinde gösterilebilir.

Telcoset sunduğu çözümlerle, yapısal kablolama altyapısının oluşturulmasından, network dizaynının yapılmasına; donanım tercihlerinden, işletim ve mesajlaşma sistemi altyapılarının oluşturulmasına kadar olan tüm süreçlerde müşterilerine danışmanlık ve entegrasyon hizmetleri vermektedir. Müşterinin ihtiyaçlarını doğru tespit edilerek en efektif çözümün oluşturulması ve bu çözümün müşterinin mevcut yapısına entegre edilmesi Telcoset uzman kadrosunun yetkinlikleri dahilinde bulunmaktadır.

İletişim

Tel: +90 (212) 337 01 01

Fax: +90 (212) 288 59 19

info@telcoset.com.tr

Barbaros Bulvarı

Dr. Orhan Birman İş Merkezi No: 149 Kat: 10 34349

Balmumcu - İstanbul

Harita

Yönetim Sistemleri

Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2015 ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 27001:2013 standartları ile belgelendirilmiştir.